Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy Intel gépre HDD csere...

Buba47 kérdése:

Egy Intel gépre HDD csere miatt újra húztam a WIN7 64 bites verziót. Memória 3 GB. Minden rendben, de a windows update az istennek se megy rajta.10 órát is futott már, semmi. Van valakinek valami konkrét megoldása erre a problémára?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 18:01
 1/5 anonim válasza:
Hát nekem régebben 32 bites verzióknál fordult elő ilyesmi. Az valami windows bug volt, mert akárhányszor elindítottam a ram és a cpu használat rögtön felugrott 100%-ra. Sajnos újratelepítés sem oldotta meg. Szóval ha windows update közben neked is a feladatkezelőben minden 100-on, akkor vagy keress másik win7 kiadást vagy hagyd a win7-et. Én már régóta win10-et haszánlok szóval többet nem tudok segíteni.
2016. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én úgy gondolom, hogy ennek konkrét megoldása nincs,csak egy másik fajta WIN7 feltelepítése kivéve ha eredeti licensed van az op. rendszerhez. Ha nem akkor próbálj ki egy másik WIN7-et. Ha 3GB van akkor elég lesz 32 bites is egyébként,de ezeknek nincs köze a windows update működéséhez.
2016. dec. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 DjImipapa ***** válasza:
W7 frissítése ha legalábbis egy sp1-el ellátott w7-et teszel fel, teljesen felesleges! Nekem higgyé, letiltod a frissítést(services.msc-n is!!), hátradőlsz, élvezed...
2016. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ezt kell futtatni, elvileg megy utána. [link]
2016. dec. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 CspCsj ***** válasza:

KB3172605 frissítést telepítsd fel kézzel (rendszergazdai parancssorból), kikapcsolt rendszerfrissítés mellett.

Ha befejezte, akkor újraindítás után 5-10 perc alatt megtalálja a javításokat és utána a telepítésük is sokkal gyorsabb. (több gépen is bevált)

[link]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__8..

2016. dec. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!