Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Legjobb videovágó szoftver?...

Legjobb videovágó szoftver? Ami minden típust tud kezelni.

Figyelt kérdés
Már elegem van a sok sz*r videovágóból, most épp FormatFactory mondott csődöt flv videónál, elegem van! Mondjatok valami best videovágó progit ami mindent kezel, és pontosan, rekódolás nélkül vág, legyen az akár profi, vagy egyszerű program...

2016. dec. 23. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
AviDemux, ha még nem próbáltad. De nincs univerzálisan jó, szerintem se...
2016. dec. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Sajnos, nincs univerzális megoldás, mert túl sok a formátum. Én leginkább "VirtualDub"-ot használok. De ez sem tud mindent. Bár 1-2 alkalommal elég volt Codecpac-kot frissíteni.
2016. dec. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Azért az ffmpeg elég univerzális megoldás, és pl. a Blender pont azt használja. (mellesleg az avidemux is)

[link]

2016. dec. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ezek lennének a legjobbak, legmegfelelőbbek? ezek ingyenesek, nem? sztem vmi fizetős progi a legjobb, mondjuk adobe premiere, aftereffects stb...
2016. dec. 23. 23:03
 5/6 A kérdező kommentje:
ez az ffmpeg nem működik. arról az oldalról töltöttem le, amit adtál, de abban nem volt exe inditóikon csak fájlok. ok, rámentem most download - windows build, letöltött 40 megát, ebben már volt exe, de inditáskor semmi sem történt. mi lehet a hiba? windows 10-em van
2016. dec. 23. 23:16
 6/6 anonim ***** válasza:

az ffmpeg egy library, aminek legújabb verziója konkrétan 424(!) codec-et ismer. Érted, ez nem videovágó sw, hanem kezeli a codec-eket oda-vissza.

Ami neked kell, az a Blender vagy az Avidemux, ami videovágó sw és az ffmpeg-et használja, azaz már eleve benne van.

2016. dec. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!