Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudok átlátszó vastag...

Hogy tudok átlátszó vastag betűkkel ráírni egy képre?

Figyelt kérdés
A Wordbe pl. van ilyen funkció? A WordArt funkcióba eddig nem találtam átlátszó betűket.. Köszönöm szépen!

2016. dec. 25. 09:37
 1/4 DjImipapa ***** válasza:
Leginkább képszerkesztőkkel... ingyen: Gimp, nem annyira ingyen Adobe PSP....:)
2016. dec. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként találtam a a Wordbe is, csak k*csög módon van elrejtve.
2016. dec. 25. 10:28
 3/4 tabaki ***** válasza:

Sosem értettem, hogy egy KÉP szerkesztéséhez miért szövegszerkesztőt vesztek elő -- még akkor se, ha azzal is össze lehet ügyeskedni valahogy, ez esetben nem is túl rosszul. A WordArt betűszínének a beállításánál az áttetszőséget is tudod állítani, de ha nem pont erre gondolsz, hanem üres betűkörvonalra, akkor meg ott a "nincs kitöltés" funkció. Magyarán, az átlátszó betűket nem találni kell, hanem beállítani, végtére is te vagy az úr a gépeden, hadd múljon már rajtad is, mit csinálhatsz, nem igaz?.

Ettől függetlenül praktikusabbnak szórakoztatóbbnak érzem egy képszerkesztő használatát. Erre a feladatra még a PhotoScape is kitűnően fel van készítve, én egyébként szívem szerint inkább az Inkscape vektorgrafikus programot ajánlanám, de ahhoz valamivel többet kell gondolkodni -- igaz, meg is hálálja.

[link]

[link]

Természetesen bármelyik egyéb képszerkesztő is használható.

2016. dec. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:
Ja, ezek szerint megtaláltad, akkor tárgytalan.
2016. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!