Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows Vista, vagy a...

A windows Vista, vagy a Windows 7?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék véleményekre, ki mit használ. Nekem most kb fél évig Windows 7 Ultimate-em volt, de fura dolgokat csinált..Lefagyott csomószor a Firefox, csak úgy keletkeztek olyan mappák amit nem én készítettem és utána nem tudtam letörölni, meg beállítottam például, hogy minden futó ablak ugyanabban az ablakban nyíljon meg és nem mentette el, meg ilyenek. Pedig nagyon tetszett a Win7 csak inkább úgy döntöttem visszateszem a Vista Ultimate-et. Xp-t nem tudok használni mert olyan a laptopom, hogy nincsenek hozzá Xp-s driverek sehol (HP). Na szóval akinek van valami véleménye, vagy tudna mondani valamit melyik jobb, és miben az érdekelne.

Köszönöm a válaszokat.

Üdv.!


2010. máj. 4. 10:41
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A windows 7 az én életemet is megkeseritette nem csatlakozot internetre , letöltés megszakadt + sok újrainditás . Windows vistát rak fel szerintem . Én is felrakatam a windows vista ultimate t és most müködik minden .
2011. dec. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!