Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA V FPS drop 10-15 perc...

GTA V FPS drop 10-15 perc elteltével?

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam a laptopom semmi gond nem volt a GTA 5-el Medium/High beállításokon tökéletesen elfutott stabil 60 fps-el. Rá körülbelül 2 hétre, nagy FPS droppok kezdtek előjönni nagyobb sebességeknél/ütközéseknél. Lehúztam a rezolúciót és az összes beállítást minimumrara de ugyanúgy folytatta.. Lellenőriztem MSI Afterburnerrel, hogy esetleg a CPU/GPU hőfok mehetett fel, vagy pedig a ramot használja el, de egyik sem.. Több fórumot/videót néztem meg, de egyik sem oldotta meg ezt a problémát. Esetleg valaki tudna rá megoldást? Ahogy láttam elég sokan ezt tapasztalják.


CPU: i5-5200U

GPU: 920M 4GB

RAM: 4GB

Akárhogy néztem másnak rosszabb configgal is elfutott simán médium/highon és mint ahogy írtam, az első hetekben nekem is. :/



2017. jan. 5. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
GPU gyengus, RAM nagyon kevés. Szinte lehetetlen a High 60 fps stabilan...
2017. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ugyanez volt nekem. Játszottam hetekig, semmi gond nem volt vele. Aztán egyszer csak beléptem újra a játéka, akkor 30-40 perc után laggol fps droppol. Vettem még a gépbe 4 GB ramot, így van most 8GB és semmi gond nincs vele. Vegyél te is ramot, segíteni fog.
2017. jan. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!