Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet egy webshopban...

Aron12345 kérdése:

Hol lehet egy webshopban megvásárolni a leírásban található játékokat?

Figyelt kérdés

Far Cry Primal (PC) Call of Duty - Infinite Warfare (PC)

FIFA 17 (PC)

Watch Dogs 2 (PC)

Farming Simulator 17 (PC)

Battlefield 1 (PC)

Dead Island Definitive Edition (PC)

Grand theft Auto V (PC)

F1 2016 (PC)



#PC #GTA #Battlefield #F1 #Farming Simulator #Watch dogs 2 #CallofDutyInfiniteWarfare #DeadIslandDefinitiveEdition
2017. jan. 15. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem odaírni ,hogy DOBOZOSAN!
2017. jan. 15. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy mindből van dobozos kiadás. Vagy a dobozban is csak a letöltőkódja van. Ha ajándékba veszed valakinek és valamilyen fizikális formában akarod megtenni akkor lehet megéri, de például a GTA 5 is 14 ezer forint dobozosan, míg Steamről kb 7500 forint lenne. Az az ár amit duplán kifizetsz a dobozért még 2-3 másik kisebb játékot vehetnél belőle. Steam Sale idején még többet, mert ott 75-90%-os leárazás is van, a bolti példányon meg nem áraznak le semennyit.
2017. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De ő DOBOZOSAN akarja!
2017. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arra már kapott választ, és ha feltételezzük hogy informálatlan emberről van szó (hiszen keresni sem tud), akkor jogában áll tudomást szerezni arról hogy van jobb módja is a vásárlásnak. Aztán vagy megfogadja, vagy nem.
2017. jan. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

1. Tudok a steam-ről origin-ről.

2. Magamnak akarom és tudom, hogy van olyan amelyik dobozban csak a kód van.

3. Jobban szeretem a kezemben fogni a játék dobozát.

4. Tudom hogy a steam olcsóbb.

2017. jan. 15. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha legalább szép dobozuk lenne- de nem, egy igénytelen DVD tok az egész!
2017. jan. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a DVD-tok lenne a lényeg, vehetnél 30 forintos darabáron is egy műanyag tokot és abba nyomtatsz egy borítót a játékról és fel lehet tenni a polcra azzal a jelszóval hogy neked az a játék megvan. Csak digitálisan használnád mert úgy feleannyiba kerül.

Lényegében a tokban lévő kód ér 7000 forintot (mert ennyi a játék ára féláron ha akciós), meg van maga a műanyag tok amiért +7000 forintot kifizetsz, ha fizikálisan akarod a játékot tárolni.

2017. jan. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!