Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért vannak ilyen drága...

Sanya9797 kérdése:

Miért vannak ilyen drága cuccok a WoW marketen?

Figyelt kérdés
Előszokott fordulni, hogy lecsekkolom a marketen egy item árát, hogy megnézzem mennyiért rakhatom fel, de olyan eszméletlen összegeket látok néha, hogy muszáj megkérdeznem, ez miért jó és kinek. Tök alacsony szintű, közönséges fegyvereket, páncélokat találok fent néha több ezer goldért. Ennek mi az oka?

2017. jan. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Transmog
2017. jan. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1) Transmog (ahogy első írja)

2) Twink item (pl.: Shadowfang)

3) Illegális gold vásárlás, ez sokszor úgy történik hogy veszel x goldot illegálisan akkor megmondják hogy milyen itemet mennyiért adj el. (fórumokon rengeteg poszt van, átvert emberek ott sírnak hogy átverték őket)

4) Event item (kivették a játékból ezért értékes lett, pl.: Haunted memento)

2017. jan. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem. Csak mert láttam fent 90.000 goldért nadrágokat és nem értettem, mi olyan különleges bennük.
2017. jan. 18. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A fentiek felsoroltál a lehetséges okokat.
2017. jan. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!