Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kezdő tippek a Blenderhez?

Kezdő tippek a Blenderhez?

Figyelt kérdés
Hello! Tudtok nekem segíteni a Blender program használatában, kezdő tippeket adni? A legjobb az lenne, ha linkelnétek magyar leírást vagy elküldeni olyan oldalt, ahonnan a magyar nyelvű Blendert letölthetem? (Ha van.) Válaszokat köszönöm!
2017. febr. 8. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

persze,

1.megtanulod használni a google-t és a youtubeot

2.megtanulsz angolul

3.?????

4profit

2017. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:

Ahun tanálod e, ezen az oldalon:

[link]


A magyar nyelvű Blender letöltése helyett pedig javaslom, hogy a már meglévőt állítsd át magyarra:

File → User Preferences... → System fül → International Fonts pipa be → Nyelv kiválasztása, és a Fordítás opciónál a 'Kezelőfelület', 'Helyi súgó', 'Új adat' gombok benyomása, majd a 'Felhasználói beállítások mentése' gomb megnyomása után bezárhatod az ablakot. DE meg kell mondjam, jobban jársz, ha meghagyod angol nyelvűnek, mert minden leírásban és videóban az egyértelmű angol nevekkel fogsz találkozni.


Mint láthatod a fentebb linkelt oldal egyébként főleg a magyarítás tökéletesítésével foglalkozott, de úgy tűnik, egy ideje feladták a harcot. Amíg többé-kevésbé tartották a lépést, onnét lehetett letölteni a leginkább naprakész magyarítófájlokat.

2017. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!