Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én egy 12 éves fiu vagyok....

Én egy 12 éves fiu vagyok. Pénzt szeretnék keresni. Azért mert kéne nekem új mikrofon kamera gép. Mert a későbbiekben kell majd nekem. Hogyan tudnék nem sok de kevés pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Jól tudok vágni és arányában honlapot készíteni.

12/F



#pénz keresési tippek #vágás honlap készítés
2016. júl. 10. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem sok de kevés? Pontosan mennyi kénr? Mert ugy veszem le uj gép is kell az meg nem olcsó
2016. júl. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kapálni! Ha valahova így odmész, max kinevetnek! Gondolom videózáshoz kellene a "mikrofon kamera gép"..?! (használj ,-t) "későbbiekben" Várj még min. 5 évet. Élvezhetetlen az olyan videó, amiben egy nokedli okoskodik, miért nézné valaki azt, ha ott van sok más, felnőtt videós, aki élvezhető tartalmat gyárt. Ha meg nem jutubozáshoz kell a mikrafon, -hanem ahhoz, hogy @ny@'zni tudj csgoban-, akkor én kérek elnézést.
2016. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Am ja ha videózni kell ez a sok minden tanulj meg előbb fogalmazni
2016. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem kereshetsz pénzt gyerekként és nem is fognak pénzt bízni egy 12 éves tudására. Videovágás nem keresett és gyorsan tanulható, biztos nem fizetne érte senki amikor 1 óra alatt megtanulod Youtube-ról.

Weblapszerkesztés - akinek komolyan kell egy oldal és fizetni hajlandó érte az olyan embert fog keresni aki biztosan ért hozzá és normálisan megcsinálja. Nem egy gyereket aki "aránylag" ért hozzá = nem ért hozzá.


A kamera + mikrofon + jó gép + 12 éves = minecraft gameplay start pack. Könyörgöm, ne. Szintén nem való a youtube-ozás gyerekeknek.

2016. júl. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de 12 évesen nem kereshetsz még pénzt. Ebben a korban ott van anyu, apu. Most még csak tőlük szerezhetsz pénzt, vagy egyéb családtagoktól. A neten senki nem fog semmit se rábízni egy 12 éves gyerekre, hogy csinálja meg, még ingyen se.
2016. júl. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy minek kell új gép. Ha tudsz videót vágni, akkor gondolom van egy "normális" géped, amin videót vágsz. Azon biztos fut a májkraft. Mikrofon nem szükséges ahhoz, hogy kommunikálj (=anyázz) a többi 10 évessel. Videóra venned semmit nem kell, a korod magáért beszél. Kamera... az meg végképp nem! Még az hiányzik, hogy elhányja magát valaki, miközben te az orrodban turkálsz, aztán meg csinálhatsz videót az bányász-engedéjedről:D.
2016. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Héhé nem májkráft hanem csékó és kell az új gép a stamil 1600fpshez
2016. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mosmáj éjtem 7#. a teszkós egejével úgyis ojan az aimlya mint egy pohárnak. de legalábbb 1000+ efps-el szedik le.
2016. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
várj még a videózással 4-5 évet.
2016. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7es vok amugy ja mert a sok skill nélküli csgos arra fogja hogy több fpse vplt vagy arra hogy cheatelt
2016. júl. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!