Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik programmal lehet FPS...

Melyik programmal lehet FPS vesztés nélkül rögzíteni?

Figyelt kérdés
CSGO videókat szeretnék készíteni ,de ha indítom a felvevőt ,akkor 100-120 fps ről legurik 50-60 ra és laggolgat :( valami jó program ?

2017. febr. 9. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha jobb fajta kártyád van akkor ShadowPlay vagy ReLive itt is esik valamennyit de nem lényeges.
2017. febr. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első nem jól fogalmazott, nem "jobb fajta", hanem újabb fajta kell. A legszarabb új kártyák is tudják ezeket, míg a legjobb régiek sem.
2017. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy eléggé erős RÉGEBBI kártyám van ! ASUS 8800 GT , viszi a játékokat faszán ! A shadowplay nem jó ! :( ahhoz gyenge XD
2017. febr. 9. 18:47
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Az a kártya tíz évvel ezelőtt volt középkategóriás, kétlem, hogy a Rise of the Tomb Raidert vagy a The Divisiont "faszán viszi".
2017. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem mondtam ,hogy viszi ! Én olyan programot kérdeztem amely nem vesz le pfs-t rögzítéskor !
2017. febr. 15. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!