Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8.1 en használom a...

Windows 8.1 en használom a start menü 8 at, a V3 verzió nem kért licensz kódot de kaptam frissitési lehetőséget a V4 re ami már kér kodót, ez mért van? Charack van ehez a programhoz vagy liket kaphatnék ahol találok hozzá kodót?

Figyelt kérdés
2017. febr. 10. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem charack, hanem crack. A pontos nevét add meg a programnak kérlek. Azután segítek.
2017. febr. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Áhh. Megtaláltam: iObbit start menu 8 v4.0.2
2017. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 DjImipapa ***** válasza:
Az iobit programokkal vigyázni kell....teleszemeteli a gépet, igen agresszíven, eltávolításuk is eléggé nehéz. Jobb a classic shell startmenü:)
2017. febr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

igen iobit start menü 8 nekem jó is ez a start menü tácla de érdekes modon ha frissiteni akkarok a V4 verziora aktiváló kódot kér és eddig seholsem találtam hozzá a neten de a többi iobit program termékekhez találtam : malware fighter 4.5 , iobit uninstaller , driver boster 4 , Advanced systemcare 10 , ezzeknek könnyen megtudtam találni a licensz kódját amit elis fogadot de a start menü 8 seholsem találom csak hogy vegyem meg ha kidób a weblapjára , én meg is venném szívesen de csak bankártyávsl lehet fizzetni és nekem nincsen , ezzért vagy chrack vagy aktiválo kód kéne.

Ha valaki tudna ebben segíteni hol találok a legfrisebb verzióhoz kódot akkor egy link formájában külgye már el nekem vagy üzenetben.

2017. febr. 10. 08:46
 5/7 DjImipapa ***** válasza:
100%
Nyomatékosítom: iobit NEM jó! tele van kémprogrammal, elcseszheti a rendszert is !!! Pláne driverbooster és társai. De ha nem hallgatsz az idősebbre, csináld.....
2017. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor mien start menüt rakjak windows 8.1 re ami hasonlit a windows 7 esre ?
2017. febr. 10. 09:42
 7/7 DjImipapa ***** válasza:
100%
Már elébb írtam: classic shell........................................
2017. febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!