Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 újratelepités....

Windows 10 újratelepités. Személyes fájlokat megéri megtartani?

Figyelt kérdés

Láttam van ilyen opció, hogy személyes fájlok megtartása. Vagy ugye a teljes újratelepítés.

1, Ebbe a személyes fájlokba mik tartoznak bele?

2, Esetleg, ha a személyes fájlaim vírusosak akkor végül is ugyan ott tartok mintha újra sem raktam volna a gépet?



2017. febr. 13. 00:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyes fájlokat akkor érdemes megtartani, amikor csak felfrissíted a rendszert.

Tehát nem Windows update -ből, hanem egy telepítő "lemezen" (vagy USB -n) keresztül történik.

A személy fájlokat én lementeném egy külön adattárolóra, külső HDD, pendrive...

és csak újra telepítés, és vírus kereső megléte után ellenörizve másolnám vissza ami kell.

2017. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igazából csak képeket és videókat szeretnék megtartani :)

Azért is kérdeztem, hogy ezeken kívül mi tartozik még a személyes fájlokba. Viszont akkor valószínűleg egy pendrivara fel fogok tenni mindent amit nem szeretnék elveszteni és teljes újratelepítés lesz.

Köszönöm a választ :)

2017. febr. 13. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!