Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Dispersion effect-hez melyik...

Dispersion effect-hez melyik photoshop szükséges?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A fent látható effect-hez melyik Photoshopot töltsem le? Válaszokat előre is köszi.

#photoshop #dispersioneffect
2017. febr. 15. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

"fent látható effect"? Nem linkeltél semmit.

A CS3-tól felfelé bármelyik PS-el meg lehet csinálni, persze az újabbakkal könnyebb. Lopd el azt, amelyiket akarod.

2017. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amelyikkel meg tudod csinálni. A photoshop egy eszköz, nem instagram\hasonló, egy kattintásos megoldás egy-egy problémára. Nem tudom hogy a legegyszerűbb, így hirtelen azt mondanám hogy csinálnék hozzá egy ecsetet aztán clone stamppel és maszkolással futnék neki, ezek az eszközök már nagyon régóta megvannak a ps ben, úgyhogy teljesen mindegy. [nem kizárt, hogy van egyszerűbb módja is, csak azért írtam le hogy el tudj indulni valamerre ha semmi ötleted nincs]
2017. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A fent látható effecthez a "Dispersion effect-re gondoltam..:)
2017. febr. 15. 11:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Már csináltam hasonlót, de köszi a leírást!:)
2017. febr. 15. 12:02
 5/5 tabaki ***** válasza:
Attól függetlenül, hogy én itt fent semmiféle effektet nem látok, szerintem egy kissé együgyűen közelíted meg a kérdést. A Photoshop nem holmi effektprogram, amibe ez az X. verziótól bele van építve, és csak rá kell erisztened a képre. Valószínű, hogy bármelyik manapság még hozzáférhető hozzáférhető változatával meg tudod csinálni, az csak a kérdés, hogy hogyan. Viszont erre rengeteg tutorialt találsz, ha rákeresel a Google-n, úgyhogy nekünk itt aligha jut sok szerep.
2017. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!