Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Laptop akksija nem tölt,...

Laptop akksija nem tölt, valaki tud magyarázatot?

Figyelt kérdés

Elég régi laptop,dell D610-es,xp-vel telepitve.

Már úgy vettem,hogy szinte nulla akksival,de nem foglalkoztam vele,mert elég volt,hogy kábellel használjam amire kellett.

Most vettem bele új akksit,majd azt vettem észre,hogy semmi töltést nem vesz fel. Azóta már lemerült 7%-ra annyit szarakodtam vele. Csak töltövel müködik a gép,csak akksival is müködik a gép,töltőt bedugva megszünik a merülése az akksinak,de nem tölti. Kikakpcsolva se tölt. Olvastam ez lehet töltő hiba is dell gépnél,vettem új töltőt. Azzal is ugyanez a szitu. Ez a kettő annyiban fájt,mint amennyibe a gép került kb. :) Valaki tud segiteni mi kehet a probléma? Lehet a régi akksijával is már ez lehetett a probléma,az előző tulajnál,mert ha az aida64-et futtatom,azért még az se kuka.



2017. febr. 17. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Akksi esetében:

[link]

2017. febr. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezzel most mi a bánatot kezdjek? Zsír új az akksi.
2017. febr. 18. 07:03
 3/3 A kérdező kommentje:
Eredeti töltö megoldotta a problémát,ha valaki még igy járna.
2017. febr. 19. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!