Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért teljesít rosszabbul a...

Miért teljesít rosszabbul a gtx 1060-am mint a régi 760?

Figyelt kérdés
driverek frissitve windows 10 frissitve cpu bőven jó a kártyához 8gb ram rendes tápegység normális hőfok 60 000-es monitor Mi az isten lehet? A CSGO 400 elvárt fps helyett 100-120-al fut lowon is, ráadásul érződik rajta h röcög oc sincs amugy semmin

2017. febr. 27. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A cs még mindig inkább procit kér mint kártyát, rakhatnál mellé titan x et is ha alsó-középkategóriás proci kerül mellé. Ettől függetlenül nem kéne rosszabbul futnia, de sokkal jobban sem feltétlen - más játékban mi a helyzet? Régebbi driverekkel próbáltad? Kártyacsere után újrahúztad az oprendszert?
2017. febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Háát kinek mi! Haverom pl. gtx 980 + i3-al tolja, egyébként közel sem lesz 400 fps-ed, márha fullra gondolsz, de ilyen kártyák esetében alpértelmezett a full csutka graf! Cpu igényesnek sem mondanám a játékot, mivel régebben nekem simán vga limitem volt úgy, hogy pentium g3258-as cpuval (4ghz) és 2gb radeon 7850-es kártyám volt! A 100-120fps elég érdekes! Persze a cpu-dat még le írhatnád attól, háátha...
2017. febr. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A procim egy fx 8350 es más játékban is tapasztaltam ilyen akadásokat röcögéseket pl witcher 3 ban. Régebbi drivert meg nem próbálok mert 4-5 driver óta ilyen. Tegnap ujraraktam a gépet teljesen es ugyanaz a baja.
2017. febr. 28. 08:50
 4/5 A kérdező kommentje:
A legjobban a játék bettésénél észlelhető. Ott pl elég durván. (hdd-t is cseréltem egy elég profira pár honapja)
2017. febr. 28. 08:51
 5/5 anonim válasza:

Megkérdezném, hogy milyen monitoron szeretnél te 120, vagy 400fps-t? Mert egy 60hz-es monitoron, ami a felhasználók nagy többségének van, tudod mennyi a max fps? Elárulom: 60!

A procid vacak, nem kellett volna mellé ilyen kártya. Gtx 950 lett volna érdemes mellé.

Cserélj procit, de még várj egy kicsit - a héten jön az új amd proci, ami állítólag ba..ógép lesz. :) Reszkess Intel! :) A sata kábeleket mindenesetre most cseréld ki!

2017. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!