Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Megéri váltani?

Megéri váltani?

Figyelt kérdés

Szeretnék videót felvenni játék közbe ezen a konfigon:

Amd phenom x4 9650

ddr2 4 gb 800 mhz ram

Radeon R7 250

WD 3.5 1TB

alaplap: asus m2a-vm/s


Videó információ: 1080p x 60 fps

Kérdés.. Mekkora az OBS - Action mirillis gépigénye emellett a felvevés beállítások mellett? Mire kell gyúrni? Mondjuk, hogy van egy játék ami 3ghz procit igényel, emellé a videó felvevés.. annak mekkora lehet a gépigénye? HDD -m van elég gyors ezekhez a beállításokhoz?

A config amire váltanék:


GIGABYTE GA-H110M-S2H Alaplap

Intel Celeron Dual-Core G3900

Kingston 4GB DDR4 2133MHz


Persze ha megoldható, akkor ezt mellőzném, mert van ára.. :D Érezhető különbség lenne a két processzor közt? (Intel Celeron Dual-Core G3900 vs. Amd Phenom X4 9650) Mivel az intel 2 magos, de elvileg gyorsabb..

Mit tanácsoltok?


2017. febr. 27. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A Celeron egy szálon sokkal gyorsabb, de összerőben is veri a Phenomot. Szerintem tégy próbát, mit bír a jelenlegi konfig. Esélyes, hogy memóriából több kellene.
2017. febr. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tesztelgetem és vannak fps dropok.. jelenleg egy rx 3850 1gb -on próbálgatom overclock -olva és vannak fps drop -ok 60-ról 40 -re, ami nem vészes, de na.. És a videokártya kihasználtsága 14%, szóval szerintem itt más gondol is vannak :D Lehet váltani kell, de várom a többi választ :)
2017. febr. 27. 23:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből nem éri meg váltani!
2017. febr. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!