Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gta v csak szerintem lett...

A gta v csak szerintem lett gyenge?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok hogy még sok mindent bele tehettek volna!

Pl gta san andreas ba volt kaszinó lehetett szerencsejátékozni szerintem simán elfért volna! Vagy ott vannak az éttermek hát én kerestem de nem nagyon találtam pedig a gta iv ben is volt! Na meg ott van az hogy ha meglövöm valakinek a kézfejèt hirtelen össze esik és abban a pillanatban elvérzik ! Ha és a harcrendszer nagyon béna a gta iv hez képest!! Na meg az autók törése se valami reális ! Szerintem ha a grafikát nem nézzük azért ez a játék eléggé butított lett! Ja és még szórakozó hely sincs ! Mikor kijött azt gondoltam hogy jól van ez majd dlc vel javítva lesz ! Haaaat nem még mindíg úgy van ahogy volt !

Nektek mi a véleményetek ?


2017. márc. 4. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted van így, vannak összehasonlítások youtubeon, sok kissé viccesen megcsinálva :D


De ettől függetlenül én nagyon élveztem magát a játékot :) Jöttek be plusz dolgok, amik ezeket kompenzálták. Sajnos nem tökéletes a játék, de melyik az? :D

2017. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért azt tegyük hozzá, hogy a GTA az nem egy Sims, hogy mindent is lehessen csinálni. Ne vedd magadra. :)

Én pl. a San Andreasban sehova nem jártam önszántamból, mint kaszinó, szórakozóhely, kivéve, ha a küldetés nem igényelte.


Én nem érzem visszaesésnek a GTA V-öt. Ami az előző részekben volt, az lehet most nincs, viszont van sok minden más.


Amit én még mindig hiányolok a GTA szériából, az a szexualitás. Ha gránátot lehet dobni a tömegbe, busszal belehajtani a gyalogosok közé, küldetésben embert kínozni (!), akkor legyen már egy normálisan lemodellezett meztelen női test, meg szex jelenet. Meg ezt a ruhában, autóban közösülést, kívülről nézzük a házat a numera közben dolgot is el lehetne felejteni egy "gengszter" játékban. Ez nekem személy szerint jobban hiányzik, mint hogy most golfozzak. Persze kell a "high rollers" feeling, mint golf, tenisz, akár kaszinó meg ilyenek, de na. Felnőtt játék, tessék a sztrip táncost ruha nélkül lemodellezni, illetve lehessen egy jót hágni a prostival, és ne csak az autó első ülésén...


Persze lehet azt mondani, hogy a lelkes modderek már megcsinálták ezeket, csak még mindig nem alap tartalom, hanem mod.


Én az Online részt érzem teljesen feleslegesnek, alapvetően semmi értelme nincsen, ha nincsenek ismerőseid. Dög unalom. A sok Online DLC helyett jöhetne egy single DLC, mint a GTA IV esetében volt is kettő. Egyik jobb volt, mint a másik.

2017. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen amíg ki nem játszottam addig semmi bajom nem volt vele! De aztán elkezdtem felfedezni a térképet és akkor tűnt fel hogy itt azért hiányosságok vannak de még így is vissza térek játszok vele néha néha csak sajnos hamar megunom. Várom a 6 ot :D
2017. márc. 4. 14:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Na most hogy a gránátot említetted ! Nem igaz hogy nem tudtak volna lemodellezni egy pár leszakadt testrész!
2017. márc. 4. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!