Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel erősebb a haverom gépe?...

Kori10 kérdése:

Mivel erősebb a haverom gépe? Én szerintem az én procim gyenge a videókártyámhoz.

Figyelt kérdés

Ez a haverom gépe: AMD x4 a10 7850k

2x4 Gb DDR3 ram 2133mhz

Asrock FM2A88X EXTREME6+


Ez az én gépem: AMD Athlon x2 64 3800+

Sapphire HD 6670 1gb ddr5

2Gb DDR2 ram

az alaplapot nem tudom



2014. júl. 22. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A haverod gépe sokkal jobb, még az én gyenge műszaki tudásommal is tudni lehet
2014. júl. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A procijába integrált vga papíron erősebb, mint a tiéd(őszintén megmondom ez meglepett, csak most kerestem rá), a proci is jobb(ez mondjuk nem nagy meglepetés, a tiéd rohadt régi, az övé nem), a ddr3 ram meg akkor is alázná a ddr2 t, ha ugyanannyi lenne, vagy valamennyivel kevesebb. Szóval mindenben erősebb(a textúrákat a te géped gyorsabban tölti be, köszönhetően a dedikált memóriának, amivel az integrált kártya nem rendelkezik).
2014. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindenben.
2014. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden:

A tied egy régi gép, a processzor 2005-ös, egyedül a VGA-d nem annyira öreg, az övé meg egy új gép (a Kaveri APU 2013 végén jelent meg). Ennyi idő alatt nagyon sokat fejlődnek a hardverek, még durvább lenne a különbség, ha az övében egy mai középkategóriás dedikált VGA is lenne.

2014. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2:

Valószínűleg nem csak papíron erősebb a Kaveri IGP-je, és ok, hogy a másik gép VGA-jában gddr5 van, de ettől még a GPU van annyival gyengébb, hogy a Kaveri a dual channel, 2133 Mhz-es DDR3-al elveri. Itt meg sokkal elveri, mert kérdező gépében valóban a CPU és a DDR2 a szűk keresztmetszet.

2014. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aha értem köszi a válaszokat!!! :DDD megy a zöld pacsi
2014. júl. 22. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!