Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » LAbview program (jelentkeztem...

LAbview program (jelentkeztem a versenyre egy osztálytársamal, ezt majd lent részletezem! ) Valaki megmondaná hogyan állhatok neki? Hogyan érdemes tanulnom?

Figyelt kérdés
Youtuben csak angol nyelvű videokat látok,de nincs ötletem hogy hogyan tanulhatnám meg mert mint írtam az oszutrálytársammal beneveztünk a versenyükre...Egész jó kis történet,tekintve hogy Február 28-án(A nevezés határideje pont) jött a tanáőr hogy van ez a verseny,és annak ellenére, hogy se mi,se a tanár,se többi osztálytársam,tehát körülöttem senki sem érti a feladato meg a programot,tehát ezek ellenére,belementünk az osztálytársammal...és itt jön a baj,hogy az esélytelenek nyugalmával szeretnék készülni,és megcsinálni az 1. kör feladatát,aminek a határideje már. 13.-ka...Igen, tudom: szinte semmi ewsélyünk sincs...de azért nem adjuk fel,és ezúton szeretnék segítséget kérni,amit feltéve,hogy megkapok, nagyon megkönnék,sőt így előre is köszönöm!

2017. márc. 7. 19:20
 1/1 A kérdező kommentje:

[link]

Ez nekem csak rész megoldás,mert angol,és hiába jártam angolra általánosba végig,mert nem megy úgy,hogy felvételről(Mindent) le tudjak fordítani....

2017. márc. 8. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!