Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a skypem mert azt...

Vadak ura kérdése:

Nem működik a skypem mert azt írja bizonyos dll. hiányzik a számítógépemről tegnap óta csinálja ezt api-ms-win-crt-runtime-1-1-0. dll fájl le is töltöttem és bemásóltam a skype mapájába és akkor sem volt jó. Mit lehet vele tenni?

Figyelt kérdés
Próbáltam újra teleőíteni számítógép újra indítással is próbálkoztam és win 7-et is újra teleppítettem és most sem jó
2017. márc. 9. 09:50
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem, egyedűli DLL-t csak ritkán "telepitünk".


Inkább ki kell deriteni, hogy melyik programcsomag része az adott DLL és azt telepiteni (pl. Win7 SP1, DirectX, .Net Framework, Visual C++ Redistributable package).


Egy google keresés után eza Te esetedben nagy valószinűség szerint a Visual C++ Redistributable package, innen letöltheted a 2017-est : [link]


Ha nem lenne jó, akkor nézd meg ezt : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..


Sok sikert.

üdv.

2017. márc. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg újrarakni megint, hátha jó lesz :D
2017. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ugyanez volt nekem is. Töröld le a skypeot. Töltsd le a dll-t mind 32 mind 64 bites windowshoz. A 64est tedd be a windows\system32 a 32 biteset meg windows\ vmi WOW a system 32 alatt van. Majd telepisd a skypeot. Innentől nekem működött. De a youtubon van fixed video erről. Keress rá. Sok sikert.
2017. márc. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!