Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » DVD írás/lejátszás probléma?

DVD írás/lejátszás probléma?

Figyelt kérdés
Egy olyan gondom van,h már a 2. dvd-re írtam ki pár rövid videot( videokamerával készült nagy méretű fájlok avi.),de mikor a dvd-ről akarom lejátszani,akkor közben néha megáll a kép,de hang az megy.ha beletekerek,akkor jó... a dvd lejátszó a tv-nél nem is játsza le alapból,csak a hangot.Elég fontos lenne. 2 író programmal is próbálkoztam már de mindig ez a hiba. Valaki tudna segíteni? Előre is köszi
2010. máj. 11. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen sebességek írtad? Az asztali lejátszó támogatja az AVI-t? Lehet ráférne az íróra egy tisztítás.
2010. máj. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Furcsa, de egyszer kipróbáltam a FormatFactory-t hasonló esetben. Avi-ból avi-t csináltam vele és utána nem volt gond...egy próbát megér.
2010. máj. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze támogatja az AVI-t mert a többi ilyen kiterjesztésű filmet lejátsza.
2010. máj. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!