Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom letörölni az AVG-t....

Nem tudom letörölni az AVG-t. Használtam a remover alkalmazást is de még mindig fent van az AVG és használatban van. MIÉRT? Tiszta ideg vagyok ettől a parazita programtól.

Figyelt kérdés
2017. márc. 27. 20:39
 1/2 DjImipapa ***** válasza:
Mert butuska vagy...ami kell: revo uninstaller, feladatkezelő indítása. Utóbbiban minden avg-s folyamatot le kell állítani, majd revo-val eltávolítani, és a speciális keresést bejelölni. Az reg-ből is kiszedi a maradékokat.Végül nem árt ha manuálisan keresed az AVG beírásában a rejtetteb maradványokat.
2017. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dongaben ***** válasza:
Mielőtt belefogsz, mindenképp ki kell kapcsolni az "AVG védelmet" Utána az AVG Remover is eltávolítja. Viszont tény, hogy manuálisan is kell törölni még pár megmaradt dolgot a "C"-ről, és a Registry-ből is.
2017. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!