Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis hogyan frissítsem így a...

Mégis hogyan frissítsem így a win10-et?

Figyelt kérdés

Van egy notebook-om, aminek csak 32gb tárhelye van.

Viszont az agyamra megy a mindennapi értesítés, hogy nem tud frissíteni és filmezés közben ugranak fel meg hasonlók.

Meg ha már windows 10, akkor miért ne legyen a legújabb..

Visszaállítottam gyárira a notebookot, így 9gb tárhely van rajta úgy, hogy az ég világon semmi nincs rajta.

Most magától tölt másik frissítéseket (pl összegző frissítés x64-alapú windows10 version 1511 rendszerekhez)

Na most ezt letölti, nincsen meg már a 8gb tárhely, így a legfrissebb windowsról már lemondhatok?

Eredeti egyébként a remdszer.

Csak nem értem miért árulják win10-el, ha a 2015-ös verziójával kell használni mert csak 32gb a tárhelye..

Bővíteni nem lehet, mivel gyárilag le van vágva a laptop alaplapjáról a csatlakozók.



2017. ápr. 14. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

"Bővíteni nem lehet, mivel gyárilag le van vágva a laptop alaplapjáról a csatlakozók."


És a jelenlegi vinyó hogy csatlakozik? Tegyél helyette nagyobbat, ne mellé. Pont ugyanúgy, ugyanoda, ahol a mostani van.

2017. ápr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eMMC cseréjében nem vagyok jártas. Van ötleted? :/
2017. ápr. 14. 19:15
 3/7 A kérdező kommentje:

Csak az eMMC 32gb van benne.

Egyébként egy Acer Aspire ES 11-ről van szó.

2017. ápr. 14. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
emmc-t nemigazán tudsz cserélni, mac ha valaki jól megmokolja
2017. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AntZ ***** válasza:

Futtasd ezt a parancsot rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X):

dism /online /Cleanup-Image /StartComponentCleanup /ResetBase


Írd be futtatásba (windows gomb + R):

cleanmgr

Jelöld ki:

C:

majd rendszerfájlok törlése. Rakj mindenhova pipát, és okézd le, majd fájlok törlése. Sokáig fog futni, de az eddigi update-eket törölni fogja. Nekem több mint 20 gb helyet szabadított fel.

2017. ápr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 De ha minden update-t töröl, azt ugyanúgy le kell majd töltsem, nem? Vagy majd elég lesz egyedül az új update-t ami most jött ki? A többi nem is kell?
2017. ápr. 15. 13:30
 7/7 AntZ ***** válasza:

Igen. De csak így tudsz helyet felszabdítani. Ja és a gyári appokat is töröld a ccleaner-el:

https://www.youtube.com/watch?v=kU0HdUGIDww&ab_channel=R.Edi..

2017. ápr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!