Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik videó szerkesztő...

Melyik videó szerkesztő programmal tudja egy kezdő megcsinálni azt, hogy egy videó alatt megy a zene, és bizonyos részeknél kicsit felhangosodik?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 17. 20:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi, már kész .:) Csak nem tudom, hogy mentsem le...Mármint a Produce-nél lementette Avi-ban, de nem tudom megnyitni, azt írja, hogy nem támogatott formátum, de ha megnyitok egy másik avi-t akkor azt lejátssza. Mi lehet a hiba?:/
2017. ápr. 18. 17:06
 12/16 DjImipapa ***** válasza:
Kodechiány, de mégis mivel nyitná? Mert ez nem világos, Javasolt KLITEMEGACODEC pack, beépített MPclassic-al, az visz mindent.
2017. ápr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
sikerült, és a gépem le is játssza,de ha átrakom telefonra, akkor azon már nem megy.
2017. ápr. 19. 15:51
 14/16 DjImipapa ***** válasza:
Az megint egy másik történet...szintén kódolástechnika, függ attól, hogy miket állítunk be renderelésnél. Nemsokára meglesem azt is.:)
2017. ápr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 DjImipapa ***** válasza:
Megnéztem.... Wmv file lejátszódik, hangprobléma kiírással(nincs is hang), stb.... a sima androidos lejátszónak nem mindegy a kódolás, VLC player androidos jó megoldás lehet. Viszont a videó képarányát a telefon, vagy tablet képernyőjéhgez kellene igazítani, erre van akár a FREEMAKE VIDEO CONVERTER, ahol különböző telefontípusra lehet alakítani a videófájlokat.
2017. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
köszi, az pont rajta is van a gépemen, nem gondoltam, hogy azzal jó lehet.:D
2017. ápr. 19. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!