Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért fagy le mindig a Windows...

Miért fagy le mindig a Windows Frissítés 84%-nál?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta próbálkozom felrakni a Windows 10 Anniversary Update-et (ez nem a most kijött Creators Update, hanem még az előző), de sosem sikerül. Elkezdi telepíteni, aztán 75%-nál megáll, elfeketedik a kijelző. Újraindítom, akkor folytatja, aztán mindig 84%-nál lefagy. Hiába várok órákat, akkor sem megy tovább. Ha megint újraindítom, akkor pedig visszaáll az előző verzióra.


A következőket már kipróbáltam:

- gép újrarakása

- driverek frissítése

- tűzfal és Defender kikapcsolása a telepítés idejére

- vírusirtó kikapcsolása a telepítés idejére

- friss rendszerre rögtön rárakni a frissítést.


Ezek közül egyikkel sem jártam sikerrel. A Google sem segít. A Creators Update sem megy fel így. Kérem, ha a fent leírtakon kívül valakinek van még használható ötlete, segítsen, én már nem tudom, mivel próbálkozhatnék.



2017. ápr. 19. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedj le olyan verziót amiben benne van ez a frissítés is ha annyira szükséged van rá.
2017. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Eredeti a windowsom, szóval ez nem opció.
2017. ápr. 20. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!