Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy programot és...

Letöltöttem egy programot és vele együtt jött ilyen kinai böngsző meg minden egyéb virus. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Amikor próbálom letörölni mindig kér egy kódot...tudjátok ez a nem vagyok robot..de kinai irásjelekkel. Bárit próbálok nem sikerül. Próbáltam azt, hogy a win10-et vissza állitom, de nem engdi azt irja ki "semmilyen módositás nem történt" bocsi az iráshibákért,de amióta letöltödött ez a virus alig tudok irni is a gépen.

2017. ápr. 20. 22:48
 1/1 DjImipapa ***** válasza:

1: Revo unistaller telepíted.

2: Indítod, megkeresed a nemkívánatos programokat.

3: feladatkezelőben leállítod az összes ilyet.

4: revoval uninstallálod őket sorban(közben átváltod a revo ablakában speciálisra a gombot!!!)

5: Ha kész, víruskeresés, adwkiller futtatása(a letöltött szarodat még tán jóelőre töröld)

6: Újratelepíted a rendszert, ha semmi sem sikerül, és normálisan töltögetsz!(nod32 vagy smart security szól ha ilyen agresszív szarokat akarsz magadnak!)

2017. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!