Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért lett gyengébb a Windows...

Miért lett gyengébb a Windows élmény indexem?

Figyelt kérdés

Korábban Home Premium SP1 x64 Windowsot használtam ahol 6.7-et mért a játékra illetve asztalra való teljesítményre.

Miután felraktam egy másik Windows 7 op. rendszert azaz az Ultimate SP1 x64-et azóta ugyanazokkal a driverekkel ill. mindenmással a játékravaló 6.5, az aero pedig 5.0

Esetleg valami ok?



#windows-elmenyindex-csokkenes
2017. ápr. 24. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mérvadó, nem érdemes vele foglalkozni. Lehet, hogy csak a számítás módján változtattak.
2017. ápr. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tabaki ***** válasza:

Ez az érték valami olyasmit fejez ki, hogy mennyire alkalmas a hardvered a Windows összes lehetőségének kiaknázására. Egy gyengébb gépen kevesebb parasztvakítás tud megjelenni abból, amit a fejlesztők kiagyaltak, tehát „nem annyira tökéletes élmény” a használata, mint egy bivalyerős, villámgyors masinán, ahol bezzeg álmélkodhatnál, hogy milyen kafa is ez a Windows. Hogy szó ne érhesse a ház elejét, a rendszer nagy jószándékában kijelzi neked, hogy szerinte ezzel szemben mennyire túró is a tiéd.

Ebben az esetben nyilván csak arról van szó, hogy a fölöslegesen felrakott nagyvállalati rendszer képességeit még kevésbé tudja kiszolgálni a géped, mint az alapváltozatéit. Ez téged érdekel? Valóban a „Windows-élményt” keresed, nem pedig játszani, dolgozni, tanulni, filmet nézni, böngészni akarsz vele? Ha igen, máris lódulj a boltba egy kétszer drágább vasért, egyébként meg felejtsd el az egészet, ahogy más értelmes ember is teszi.

2017. ápr. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fenti válaszokat megoldottam a problémát.

Igazából az volt a gond, hogy az integrált videókártya üzemelt csak.

2017. máj. 3. 02:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!