Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jobb az eredeti WoW,...

Miért jobb az eredeti WoW, mint pl a Tauri?

Figyelt kérdés
Hallottam már, hogy az eredeti össze sem hasonlítható a törttel, ez miért van?

2017. ápr. 24. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Eredetin az aktuális tartalom van, nincs 5 éves lemaradásban mint a tauri.

Nincsenek bugok, rollbackek, váratlan folyamatos DC-k.

Mivel fizetős, ezért nem is játszik rajta annyi komolytalan vérpistike. Szóval minden szempontból sokkal komolyabb.

2017. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Csiß ***** válasza:
Már maga a kérdés is abszurd! :D
2017. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#3 a vérpistike teliholdkor pistikévé változik? :)


Amúgy a tauri talán még a jobb tört szerverek közé tartozik, legalábbis 4 éve így volt, amikor én játszottam rajta. Ami idegesítő volt, és állítólag eredetin nincs, vagy sokkal kevesebb van:


- csapattárs megunja az instát és kilép

- instába mondjuk pappal jelentkezik healnek, hogy hamarabb bekerüljön, de dps buildje van, nem hajlandó healelni

- folyton meghal pvp-ben, ezért, hogy neki is legyen sikerélménye, nagyszintű karakterrel kempeli a másik csapat kisszintű fejlődő helyét

- 5 éves lemaradás tartalomban

- 12 évesek osszák az észt, anyáznak

- váratlan hibák, bugok, félkész küldetések

- ha túl sokan játszanak, vagy laggol a játék, vagy nem enged be


Hirtelen ennyi jut eszembe a 4 évvel ezelőtti pályafutásomból.

2017. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még nem játszottam a játékkal, szerintetek megéri most elkezdeni mondjuk törtön? Hallottam olyat, hogy a játék már a végét éli, ez igaz? Miért?
2017. ápr. 25. 14:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, sokan mondják, hogy a végét éli már, de ezt mondogatták már évekkel ezelőtt is. Ez azért van, mert egyre több játékos hagyja abba, és egyre kevesebben kezdenek el játszani. Az a generáció nagy része, aki rajongott érte már kinőtt belőle, vagy megunta, az új generáció pedig nem ezzel kezd el játszani.


Szerintem érdemes, ha élvezed, biztos sokan játszanak még.

2017. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Az a generáció nagy része, aki rajongott érte már kinőtt belőle"


A játékosok nagy része felnőtt, de nem baj.

2017. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt a "vagy megunta" részt ne felejtsd ki, másrészt pedig 18 év fölött is ki lehet nőni valamiből.
2017. ápr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan próbáld ki törtön (akàr a Taurin is). És is ott kezdtem,azàn megvettem eredetiben és 8 évig előfizető voltam. És igaza van az előzőknek. Egy idő múlva beleuntam. Felnővünk és màs lesz a fontos. De elmondhatom hogy az egyik legjobb jàték volt amivel valaha jàtszottam. :)
2017. ápr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Mondjuk még így is vagy 8millióan játszanak eredetivel xD

Amivel még jobb lehet az az hogy ugye az eredeti WoW ban mindig 1-2 kiegészítő plusz van :D


És az egyik legjobb pénzszerzés, az Aukciós ház...

Nos, mondhatni hogy a Taurin nagyjából majdnem hogy üres az egész AH, alig van fent valami, a cuccaidra sincs nagyon kereslet... Nehezebb adni-venni...Ugye eredetin meg mivel milliós játékos létszám, ezért csak könnyebb, ezáltal könnyebb pénzhez is jutsz :D

2017. júl. 24. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!