Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy PS1 (playstation 1)...

Egy PS1 (playstation 1) teljesítmény kb milyen számítógép teljesítményével ér fel?

Figyelt kérdés
Igen, itt az ősrégi konzolról van szó. Azt szeretném megtudni, hogy milyen grafikát tud megjeleníteni, mire képes, és hogy kb milyen szgépes konfiggal egyezik meg a teljesítménye. Csak kíváncsiság.
2010. máj. 14. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát van egy jó PS1-es emulátor ami futtatja is a játékokat, bár annak a mozgási grafika elég hiányos.Tehát te látod, hogy mozog az embered, de ha hirtelen mozgást végzel, néha eltűnhetsz.
2010. máj. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de a kérdés az volt hogy egy ps1 konzol milyen kpc konfignak felel meg kb. emulátorom van, és sztem tökéletes.
2010. máj. 14. 19:30
 3/6 A kérdező kommentje:
kpc hlxett pc-t akartam
2010. máj. 14. 19:30
 4/6 A kérdező kommentje:
és a második szó az helyett lett volna :D nemtudok írni :S
2010. máj. 14. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, akkor rosszul értelmeztem a kérdést:D Egyet alszok a válaszra, akkor tuti eszembe ugrik:D Még egyszer bocsi:(
2010. máj. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi gond :)
2010. máj. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!