Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mond valaki valmi jó játékot...

Mond valaki valmi jó játékot (mer én már kifogytam) ehez a laptop tulajdonsághoz: -Geforce GTX950M -Core i7-4720HQ -4GB RAM -Windows 10 64bites -Méret nem számít?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 27. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen játékfajtára gondolsz? RTS FPS RPG? Mondok párat aztán majd eldöntöd. Metro 2033/Last Light Redux, S.T.A.L.K.E.R. Call of Prypjat, Total War Shogun 2/Rome 2, Wargame Red Dragon, Rising Storm/Red Orchestra 2, DCS World, IL 2 Battle of Stalingrad, Magicka 2, Stellaris, Hearts of Iron IV, GTA V, War Thunder, project Cars, Dota 2, Arma 3, Mafia 3, Red Alert 3, World of Warships... ezek között vannak olyanok is amik nekem konkrétan nem tetszenek, de mésoinak igen ezért ideírtam, hátha neked tetszik. És próbáltam minél több féle játékot írni.
2017. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!