Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb pdf program...

Melyik a legjobb pdf program arra, ha néhány oldalt szeretnék kivágni a teljes fájlból?

Figyelt kérdés

Pl. van egy 120 oldalas pdf fájlom, de nekem csak a 81-86-ig terjedő 6 oldalra van szükségem.

Mi a megfelelő program arra, hogy gyorsan kivágjam azt a néhány oldalt? Lehet online program is.



2017. ápr. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Foxit Readerben van olyan a menűben, hogy fényképezőgép. Ezt megnyitod, kijelöld és bemásolod a Paintbe.
2017. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CspCsj ***** válasza:

Pl. az ingyenes PDFShaper: [link]


Vagy használhatsz virtuális PDF nyomtatót, ami PDF fájlba menti a ráküldött anyagot.

Van pár: [link]

2017. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindkettőt kipróbáltam.


1) A Foxit Reader nem igazán jó megoldás, ha csak fényképezni lehet ott. Tkp nyomhatnék Print Screen gombot is, ugyanott lennék.

Én a Paint nélkül szeretném megcsinálni, tehát hatékonyan és szépen.


2) Pdf Shaper - nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos ez a program is eléggé fapados. - Ugyan van olyan funkciója, hogy Oldalak kiemelése, csak éppen nem lehet megadni, hogy hányadik oldaltól hányadik oldalig mentse nekem 1 fájlba azt a néhány oldalt. Ehelyett minden egyes oldalt lement, ami nagyon idegesítő egy 194 oldalas pdf fájl esetén. Hiszen nekem csak 6 oldal kellene.


Biztos létezik erre megoldás, csak aki ismeri ezt a megoldást, még nem látta a kérdésem. Remélem, majd azért benéz ide, s megosztja tudását.

2017. ápr. 28. 11:46
 5/5 A kérdező kommentje:

Várj! Mégse! Sikerült! A PDF Shaper-ben volt egy Opciók fülecske, amit nem vettem észre, s ott meg lehet adni, hogy hányadik oldaltól hányadikig mentse. Kipróbáltam, működik! Csúcs!


Köszönöm!

2017. ápr. 28. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!