Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi baja ennek a Windows...

Mi baja ennek a Windows Update-nek? Meg probléma van az api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0. dll-el, nem indul el egy program (pl. Adobe Animate), mi a megoldás? Windows 7-et használok!

Figyelt kérdés

Az a bajom a Windows Updatel, hogy nem jön valamiért a frissítések, hiába várok órákig, mire talál frissítéseket, de semmi eredmény, próbálkoztam javítani a Windows Update-et, semmi, lehetetlen megjavítani!


Van még egy problémám, méghozzá az, hogy valami baja van a api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll fájlal, emiatt nem indul el egy program (Adobe Animator), valami féle visual c++ 2015 programot kelletett telepíteni, igy sem indul az említett program, először használnom kéne a Windows Update-ot, ahol az előbb is említettem, nem működik, a WINUPDATE SEGITSÉG! KÖszönöm előre a segítséget!



2016. nov. 5. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ÖÖÖÖ... ott már kerestem a megoldást, sajnos ez szinte lehetetlen :(
2016. nov. 5. 12:39
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Esetleg ezzel: [link] (Off line Windows és Office Update script).


Sok sikert.

Üdv.

2016. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 AntZ ***** válasza:

Keresd meg ezt a vezérlőpulton (windows gomb + X):

Vezérlőpult\Minden vezérlőpultelem\Hibaelhárítás\Minden kategória > windows update > katt rá jobb egérrel, majd futtatás rendszergazdaként.


Ha az nem oldotta meg a problémát, próbáld meg előtte ezeket: rendszergazdai parancssorból (windows gomb + X),

másold be az alábbi parancsokat egyenként, futtasd, várd meg ameddig a vizsgálat eléri a 100%-t:


sfc /scannow

Dism /Online /Cleanup-Image /CheckHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /ScanHealth

Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealth


Ezek sokáig fognak futni. Az utolsó folyamat végén indítsd újra a gépet.


De ha még ezek után sem működik jól, akkor futtasd rendszergazdai powershell-ben (Jobb egér katt a tálcára > feladatkezelő, majd amennyiben kis nézetben jelenne meg, úgy kattints a több részlet gombra alul. Kattints a Fájl fülre > új feladat futtatása. Tegyél pipát a feladat létrehozása rendszergazdai jogosultsággal opció elé), majd írd be a mezőbe:

Get-AppxPackage -AllUsers| Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml”}

2016. nov. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már nem kell segítség, mert már a jó bevált Win10-est használom már, nem akarok bajlódni már ezekel a marhaságokal egy csomó időt, elnézést, hogy zavartam! viszlát
2016. nov. 6. 19:23
 6/6 A kérdező kommentje:
*,egy csomó időt nem akarok pazarolni
2016. nov. 6. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!