Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért jó a Windows 10?

Miért jó a Windows 10?

Figyelt kérdés
Jöhet pozitív,negatív válasz is. Én eddig csak negatív dolgot tapasztaltam. Tele van sok sz**r felesleges dologgal amiket kitörölni sem lehet meg elvileg még "nyomozni" is tudnak utánad...stb (nem mintha lenne titkolni valóm de nekem ez fura.) illetve most lehet muszáj lesz feltennem a videókártya driver miatt mert baszakszik másik rendszerrel...

2017. máj. 23. 15:22
1 2
 11/17 Szirty ***** válasza:

"Aláírom, a video szerkesztés az egyik olyan terület, amit még nem lehet igazán lefedni Linuxon"


Igen. Az egyik. Minden más speciális terület is ilyen. Pl. SCADA rendszerek, különböző eszközök fejlesztői környezetei (szervó hajtások, frekvenciaváltók, PLC-k, mérlegek, egyéb ipari eszközök).

CAD stoftverek, stb.


Alternatívák az általános célú, elterjedt szoftverek terén van.

Web böngészők, média lejátszók, szövegszerkesztők, web fejlesztők, stb.

2017. máj. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, de ez a felhasználók töredéke. Videoszerkesztéssel 100-ból 10-15 ember foglalkozik, PLC programozással vagy CAD rendszerekkel meg max 2.

Az átlag felhasználó mindent megtalál Linuxon, amire szüksége van.

2017. máj. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Szirty ***** válasza:

"Az átlag felhasználó mindent megtalál Linuxon, amire szüksége van."


Ha azt a felhasználót élből nem tekinted átlagfelhasználónak akinek olyan programra van szüksége aminek nincs Linuxos alternatívája, akkor természetesen igazad van.

2017. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Bocs, de mit csinál az átlag felhasználó?

- Netezik (tökéletesen megy Linuxon)

- Filmet néz (tökéletesen megy Linuxon)

- Skypeon beszélget (tökéletesen megy Linuxon)

- Böngészős játékokat játszik (tökéletesen megy Linuxon)

- Zenét hallgat (tökéletesen megy Linuxon)

- Szöveges és táblázatos dokumentumokkal dolgozik (tökéletesen megy Linuxon)

- PDF-eket olvas, nyomtat ki (tökéletesen megy Linuxon)

- Emailt küld és fogad (tökéletesen megy Linuxon)

- Esetleg nem böngészős játékokkal játszik (sok megy Linuxon, sok futtatható Wine segítségével, sok natív van Steam-en)


Az átlag felhasználó nem szerkeszt videót, nem ír programot, nem használ CAD-et, stb.

2017. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Egy átlagfelhasználónak egy böngésző szinte teljesen kielégíti a számítógéppel kapcsolatos igényeit. Legyen az windows, linux vagy mac, teljesen mindegy.
2017. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Szirty ***** válasza:

Én nem állítottam hogy a Linux nem jó semmire.

Azt viszont igen, hogy mindenre nem jó.


Eredetileg ugyanis épp erről volt szó. Ennek igazságát szerintem nem befolyásolja az a tény sem, hogy van rá böngésző meg szövegszerkesztő.

2017. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mi sem állítottuk, hogy a Linux mindenre jó, csupán azt, hogy az átlagfelhasználó mindent megtalál rajta, amire szüksége van.

Te pedig azt kérdezted, hogy akinek olyan programra van szüksége, ami nincs Linuxra, az nem átlagfelhasználó. Nos, így van, az nem átlag felhasználó.

2017. máj. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!