Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Eredeti a Windows 7-em, mégis...

Eredeti a Windows 7-em, mégis kiírja hogy "A Windows ezen példánya nem eredeti". Mit kezdhetnék vele?

Figyelt kérdés
Különösebben nem zavar, mert a hátteret nem dobálja feketére, az a háttér amit én beállítok. Ha rámegyek, hogy számítógép-jobb gomb Tulajdonságok, ott is azt írja hogy aktiválva van. Csak az asztal jobb sarkában van ott az a szöveg. (a laptop alján ott az eredeti termékkulcsos matrica)

2017. máj. 27. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen de ujraindítás után megoldódott
2017. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd be a termékkulcsot. Ha nem fogadja el, akkor vedd fel a kapcsolatot a Microsoft ügyfélszolgálatával: [link]
2017. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Írd be parancssorba úgy el kell hogy fogadja.

Rendszergazdai parancssorba:

slmgr.vbs /ipk #####-#####-#####-#####-#####

A kettős-keresztek helyére írd a termékkulcsod.

2017. máj. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap beírtam újból, el is fogadta. Eltűnt a jobb sarokból a felirat, de mikor ma bekapcsoltam a gépet újra megjelent a felirat és nem akar eltűnni.
2017. máj. 28. 11:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Rendszergazdai parancssorba:

sfc /scannow

Utána indítsd újra a gépet.

Ha nem ok, akkor töltsd le a windows fix it-et:

[link]

Katt jobb egérrel a FixitCenter_Run.exe-én, majd futtatás rendszergazdaként.

2017. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!