Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » TI melyik Need For Speed...

TI melyik Need For Speed Részt ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés
Meg van a Rivals meg a Most Wanted 2012, de ezek nem jöttek be..A régebbiek közül szeretnék,amelyiknek elfogadható grafikája van.
2017. máj. 31. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
most wanted 2005
2017. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikkel játszottam már: Most Wanted 2005, NFS underground 2, ezek nagyon jók de szeretnék kipróbálni "újakat" ezt elfelejtettem leírni, de köszönöm a választ!
2017. máj. 31. 21:34
 3/7 Amarok Tonrar ***** válasza:
Undercover esetleg. Kicsit problémás és nem is túl új, de a mostaniak borzasztóak. Az Underground 2 és a régi Most Wanted volt a csúcspont.
2017. máj. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az NFS Carbon nagyon bejött. Patchelni meg ilyenek kell, hogy normális FHD felbontásban tudd játszani, de az is lehet, hogy direkt erre külön módot kell letölteni, már nem emlékszek.
2017. máj. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Underground 1-2 és Most Wanted. Ez után kihalt és megszűnt a most vanted csak a foshalom jött. A carbon még szó szó az nem olyan rosz. A shift 1 se rossz csak az már nem olyan Need for Speed.
2017. máj. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem maradok az igazi nfs játékoknál :D
2017. jún. 1. 18:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hot pursuit 2 vel kezdtem. Nekem az jött be igazán.
2017. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!