Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Easiest Soft Movie Editor...

Easiest Soft Movie Editor probléma,10 percből másfél órás videó jön létre?

Figyelt kérdés

A fent említett programmal szoktam (ha tudok) feliratot égetni mp4 fájlokra. (mielőtt írná valaki, hogy minek égetni, azért mert indára töltök fel) Ez az egyetlen normális program amit találtam ami kezeli az mp4-et, lehet a felirat pozícióját változtatni, (ez azért kell, hogy ne legyen túl alul a felirat, eltakarná ugyanis a lejátszó kijelzője), nem eredményez nagyobb fájlméretet vagy minőség romlást. (De ha valaki tudna javasolni más programot, az is okés, viszont hangsúlyozom mp4-hez)


Ám de előfordul, hogy a 4., 5. feliratozás után meghülyül a program és képes a 10 perces videót szétnyújtani és belassítani másfél kétórásra. És nem tudom helyrehozni sehogy se. Eddig az működött, hogy letöröltem és újraraktam a programot kismilliószor, hol C-re, hol, D-re, és a sokadik újratelepítés után megint jó volt, de megint csak pár alkalomig, de már ez sem segít és változatlanul fenn áll a hiba.


Ötlet a probléma forrására és megoldására?



2017. jún. 5. 04:11
 1/1 kkovax38 ***** válasza:

Nem ismerem ezt a progit, de tapasztalatom szerint mint általában a Free progik, gondolom a tied is Free, meghatározott számú használat után képesek hasonló bosszúságokat okozni, hogy aki ezt elszeretné kerülni, vegye meg a progit.


Nem elég ezeket uninstalálni, mert bizonyos adatokat nem töröl ki. Ezek visszamenőleg már tartalmazzák az előző műveletek számát is. Ennek elkerülésére egy uninstáló ( IObit, vagy Revo uninstaller programot szoktam használni. Ezek képesek megtalálni és kitörölni a hátramaradt fájlokat, és ezután ajánlatos az újratelepítés. Nos ezek az én tapasztalataim.


Ha valaki jobbat tud ajánlani, segítsen a kérdezőnek.

2017. jún. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!