Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudom valahogyan törölni a...

Tudom valahogyan törölni a névjegyek biztonsági mentését Androidon?

Figyelt kérdés

Először amikor használtam a telefont, be volt kapcsolva a mentés a Google szerverekre, és le is mentette a névjegyeket, mert nem a Google-fiókomhoz volt adva, hanem a telefon tárhelyén volt. Azóta mind már a Google-fiókban van mentve, ezért szeretném törölni a biztonsági mentést, viszont a névjegyek visszaállítása opciónál a Google beállítások appon belül nincs törlési lehetőség. Valahogyan meg tudom oldani?


Driveból már töröltem a biztonsági mentést, de az nem segített.



2017. jún. 7. 22:49
 1/1 Szimsky válasza:
Ha a Google fiókodba vannak mentve a névjegyek akkor automatikusan menti a felhőben. Ha azt akarod, hogy ne legyen tárolva a Google szervereken, másold át a telefonba, kapcsold ki a "Beállítások > Fiókok > Google > Saját fiók > Címtár" alatt a szinkronizálást. Majd a Google szerverről a következő helyen törölhető a kontaktokat [link] itt megkeresed a "Nevjegyek" menüpontot és törlöd amit akarsz. Ha nem felhőbe szeretnéd menteni a nevjegyeid, akkor használd a "Szuper mentés és visszaállítás" (Super Backup) nevű alkalmazást, vagy valami hasonlót. Ezzel menthetsz memóriakártyára mindent. Felhőalapú nagyon jó app pld. a "Syncit".
2017. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!