Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A gép üresjáratban be indítja...

A gép üresjáratban be indítja magától a firefoxot és a belinkeltekhez hasonló oldalak ugranak be rajta mi ez és miképp szüntethető meg?

Figyelt kérdés

[link]


Az előbb pl szex partner kereső jött be. Teljesen autómatán csinálja. Mikor ki x elem rá kb 10 percre megint be ad valami hasonlót magától. Elég agresszívnak és zaklatónak találom.


2017. jún. 11. 23:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Rá kerestem ezekre a vírusokra és ez a Risk Ware.Bitcinminer pontosan ilyen jelszó és személyes adat lopó küldő meg vírus szaqporíató rendszer.


Am gyanus nekem valami ez a felugró ablakos dolog úgy indult 3 napja hogy be jött ez az orosz oldal [link]


Majd ki került az asztalomra egy url link kék ikon olvashatatlan orosz betűkel a neve.


Be került a firefoxba és a chrome ba is a [link] nevű kereső motor. Majd hiába törlöm ki őket a chrome esetében folyton ez jön be bármit csinálok mikor ki lépek és ujra vssza a chromba ez jön be a google helyett. Erőszakos egy dög. A firefoxnál valahogy el tudtam tüntetni.

2017. jún. 13. 12:47
 12/12 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Chrome-ban minden előzményt, adatot.. gyorsítótárat törölni, majd újratelepíteni ÉS ne lépj be egyből a Googles/Chrome-os fiókba (ha van). Ha letöltés után működik és ha belépsz a Chromeos felhasználóneveddel és előjönne újra a probléma, akkor a szinkronizálásnál a "beállítások" és a "bővítmények" és az "alkalmazások" szinkronizálását ki kell kapcsolni...
2017. jún. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!