Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elkepzelhető, hogy manapság,...

Elkepzelhető, hogy manapság, mióta ki jött a windows 10 operációs rendszer már 2 éve, még mindig a felhasznaáló többsége windows 7-et használ?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 11:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nem, ez elképzelhetetlen..
2017. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert az a Windows 10 még a gépet is átalakítja (driverek), hogy uralkodhasson és kémkedhessen, sőt helyetted gondolkodjon. Sokan vannak, akik ezt utálják, ezért nem váltanak. Ráadásul komoly munkára merőben alkalmatlan, tizenéves játékosok igényeire készült, olyan is.
2017. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
a tényeket nem muszáj elképzelni, ettől függetlenül léteznek: [link]
2017. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
89%
Ha a Microsoft komoly munkára alkalmas operációs rendszert akar, akkor ne erőltesse a Windows10-et. Még a Windows 8.1 is sokkal jobb, mint ez az elhibázott 10. Szerintem a 8.1-et kellene tovább fejleszteni, a 10 maradjon a játékosoknak.
2017. jún. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

<spoiler> A windows 10 a windows 8 továbbfejlesztése </spoiler>


Egyébként meg ez az ága a windows-nak a Windows NT 3.1-nél indult 1993-ban, és azóta ezt fejlesztik egyenes ágon.

[link]

2017. jún. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
hat én igazából megmondom nekem a windows 8 egyátalán nem jön be a csempék miatt, amúgy mitől különbözik a windows 8-tol a windows 8.1?
2017. jún. 13. 12:21
 7/24 Shaddark ***** válasza:

Magyarország kicsit maradibb felfogású így itt többen vannak akik igen.

De itt sem ők vannak többségben, a világban pedig végképp nem.


Mondjuk az ingyenes átállás miatt amit még tört windowsokra is engedett (még most is enged egész pontosan) az MS, eladott win10 fele annyi sincs mint a win 7 - de attól még a 10 van a legtöbb gépen.


Amúgy a 7 még supportálva van és semmi gond nincs vele, akinek az is elég amit az tud vagy csak nem akar költeni rá feleslegesen azt is megértem.

2017. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Shaddark ***** válasza:

"mitől különbözik a windows 8-tol a windows 8.1?"


A legfőbb különbség hogy utóbbit még supportálják, azaz van hozzá frissítés.

Előbbi nem biztos hogy egy ma gyártott hardvert fel tud ismerni vagy kezelni tudja.


Mondjuk nekem se jött be a win8, viszont 10et szeretem.

2017. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Értem. nekem is a windows 7 jön be , mert csak abban van aero felület :D :D
2017. jún. 13. 12:56
 10/24 anonim ***** válasza:

Mindössze egy oka van annak, hogy a Májkrémszoft ennyire nyomja a Win10-et: nem akarnak úgy járni, mint az XP-vel. Ott ugyanis 2001-ben kiadták az XP-t, aztán ültek a babérjaikon, évekig nem jött új rendszer, majd 2006-ban jött a Vista, ami a valaha volt második legrosszabb Windows (az ME után), hamar el is bukott, alig akart valaki XP helyett Vista-t.

Mire 2009-ben elkészült egy épkézláb rendszer, a 7-es, addigra az XP már 8 éves volt, de mindenki azt használta, így kénytelenek voltak a normál 10 éves supportot kitolni. No ezt nem akarják a Win7-tel, hogy 2020-tól tovább kelljen supportálni.

De sajnos a Win10 nem sikerült túl jól. Az 1.0 userek szeretik, de aki komoly munkára akarja használni, az nem. Ebből az következik, hogy ha nem kapnak észbe, megint ki kell majd tolniuk a Win7 és/vagy a 8.1 supportját.

2017. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!