Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elkepzelhető, hogy manapság,...

Elkepzelhető, hogy manapság, mióta ki jött a windows 10 operációs rendszer már 2 éve, még mindig a felhasznaáló többsége windows 7-et használ?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 11:37
1 2 3
 11/24 pinkpancser ***** válasza:
Van sok olyan eszköz ami win10 alatt nem működik. Akinek ilyen van az nem biztos, hogy a win kedvéért lecseréli az eszközeit.
2017. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
ez igaz. elfelejtettem kikötni azt , hogy természetesen arra gondolok , akinek el is vinné a gépe a 10-et , csak mégis a win 7 mellett maradna.
2017. jún. 13. 16:56
 13/24 A kérdező kommentje:
a windows 8 -at és 8.1-et meg meg se kerdeztem , mert azt alapból sokan nem szeretik , de a 10-et már sokan szeretik.
2017. jún. 13. 16:58
 14/24 anonim ***** válasza:
Nekem még van olyan ismerősöm is aki XP-t használ, úgyhogy ezen már meg sem lepődök :)
2017. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Shaddark ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mit értesz komoly munka alatt?


Mi itt elég sok mindenre használjuk gond nélkül, kommunikál a vállalati információs rendszerrel, oracle lekérdező rendszerrel, MsSql-el, Postscriptes adatbázissal, van Excel, Word és Adobe Creative Cloud is fut az egyiken, - ám lehet komolytalan cég vagyunk? :)


Ne értsd félre, nem vagyok oda Ms-ékért az idióta licenc politikájuk miatt, de kíváncsi vagyok hogy mire nem "elég" a win10.

2017. jún. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Nekem csupán az nem tetszik, hogy egyre inkább hülyének nézi a felhasználót és elrejt egy csomó mindent, amire munka során szükség lehet. Olyan beállítások kerültek a menürendszer legmélyebb pontjára, amik pl Win7-ben még egyszerűen elérhetők voltak.

Értem én, hogy az átlag user hülye a rendszerhez, de legalább lenne egy szakértő mód, amiben minden "veszélyesebb" beállítás könnyen elérhető.

2017. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Shaddark ***** válasza:

Értem, hát akinek napi szinten szüksége van rá az úgyis alternatív megoldásokkal dolgozik...

Pl. létrehozol egy mappát az asztalon, átnevezed

GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}

és egy helyről állíthatsz mindent.


Van sok ilyen trükk, aki nem ért hozzá az inkább ne állítgasson szerintem mert nekem kell visszaszenvednem, aki ért hozzá az meg már használ úgyis valamilyen bejáratott megoldást.

Szerintem jól van ez így :)

2017. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Windows10 helyettem ne akarjon helyettem gondolkodni, dühítő, amit művel. És ne kémkedjen, nem vagyok muszlim terrorista!
2017. jún. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Shaddark ***** válasza:

Engem a google jobban idegesít :)

Win alatt 15 perc kikapcsolgatni ezt, google fiókban és androidon 2-3 óra mire mindent kiklikkelek...

2017. jún. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#18 pedig jól tennéd, ha hagynád neki..
2017. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!