Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Elkepzelhető, hogy manapság,...

Elkepzelhető, hogy manapság, mióta ki jött a windows 10 operációs rendszer már 2 éve, még mindig a felhasznaáló többsége windows 7-et használ?

Figyelt kérdés
2017. jún. 13. 11:37
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ha a Windows akarja kitalálni, hogy mit akarok, többnyire mellétrafál. Ha a Google, az általában eltalálja mit szeretnék.
2017. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 Shaddark ***** válasza:

Ez így van ahogy írod.


H valaki minden adatodat begyűjtve jobban kiismer téged mint ahogyan te ismered saját magadat, az nyilván jobban tudja mit szeretnél mint aki tiszteletben tartja a magánszférádat és mit sem tud rólad.


Kinek mire van szüksége, én úgy vélem ez választás kérdése, szerintem nincs jó vagy rossz választás úgy anblock.


Ha valaki nagy kényelemmel szeretne dolgozni és nem bánja ha egy cég az égvilágon mindent tud róla az imádni fogja a Googlet mert kényelmes, nagy-tudású, konkrét pszichológiai jellemzése van a cégnél ezért tudják mire vágyik, mit szeret és mit nem.


Ha valaki kényes a magánszférájára és nem akarja minden bizalmas adatát megosztani idegenekkel, az mást, pl. ms, iPhone... használ.

2017. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Shaddark ***** válasza:

És ha a Windows alatt a binget érted, nos Magyar nyelvű keresőből primitívebbet nem is ismerek :)


Talán ezért is előzött be mindenkit a Google, mert ellentétben más cégekkel ők pici országokba is fejlesztettek ha megéri ha nem - nem a költséghatékonyság hanem a fejlesztés volt az első nekik.


És be is jött nekik - ezt más cégek is eltanulhatnák tőlük, szerintem példaértékű ez a hozzáállásuk, mert ami ma üzletileg talán nyereség mert spóroltunk, az hosszútávon biztos bukás is lehet...

2017. jún. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt vágom, hogy a Google kb. mindent tud az emberről. Ez engem egészen addig nem zavar, amíg megtartja magának és csak a kényelmi funkciókra illetve célzott reklámokra használja.

Ha egy cég védett adatbázisában vannak rólam adatok, amiket élő ember sosem lát, csak a robotok, az nem nagyon zavar, mert nemigen lehet belőle bajom.

A reklámokat letiltom ha akarom, a "vásárolj!" marketingnek ellen tudok állni.


Sokan vannak, akik látszólag kényesek a magánszférájukra, és nem akarják, hogy a Google kövesse őket, ellenben nyaralás alatt tömegével postolják Facebookra a képeket. Na szerintem ők az igazán buták. Csak hogy egyet mondjak: nem egy betörés volt már úgy, hogy a rablók biztosan tudták, hogy üres a ház, mert a tulaj a Facebookon dicsekedett, hogy merre nyaral éppen...

2017. jún. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!