Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Ez az Állítólagos Windows...

Üdv! Ez az Állítólagos Windows 9 veszélyes ha csak virtual boxban brobálnám ki? (2017)

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 16. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem
2017. jún. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Azt a Windows 9-et (ami egy Windows 7-ből lett az oldal szerint átmókolva) nem ismerem, de itt van pár általános dolog. Arra figyelni kell virtuális gépnél, hogy alapból rá van kötve az otthoni hálózatodra, tehát onnan tud támadni! Persze jó esetben nincs mit támadni mert semmi sem sebezhető, de egy DDoS-oló botnetnek így is tagja tudsz lenni. Meg arra is volt már példa, hogy virtuális gép sebezhetőség miatt ki tudott jutni program a virtuális gépből az gazda (igazi) gépbe. Erre nem sok az esély, de ki sem zárható.

(Én már többször is kockáztattam és futattam ismerten káros programot virtuális gépben, és ezt a Windows 9-et is el merném indítani)

2017. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%
Futtasd Linux alól vm-ben.
2017. jún. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!