Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win.10 telepítése?

Win.10 telepítése?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlása elött állok és az a helyzet hogy elég sok helyenlátom, hogy nem Windows-al adják a gépeket hanem freeDos meg DOS-al.Na most az nekem nem lenne jó.Láttam hogy 20-30ezer forintért viszont adnak hozzá dehát.. :D A lényeg hogy csomó helyen írták,hogy ne vegyem meg hanem telepítsem saját magam.Viszont fogalmam sincs,hogy hogyan kéne(Elég kezdő vagyok ezért elnézést kérek)Valaki egy YouTube-os linket tudna küldeni,hogy hogyan is kell telepîteni FreeDOS vagy DOSra a Windows 10et ??

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2017. jún. 19. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

napokban csináltam, bár én vettem 30.000Ft-ért matricát...


Nem tudom miért mondják, hogy lopd el a szoftvert, de a te döntésed.


Letöltöd a Microsoft oldaláról a media creation tool nevű programot.

[link]

letöltöd a megfelelő windows 10-et


fogsz egy pendrive-ot és ezzel a programmal felrakod.


Utána a laptopodon a BIOS-ban vagy ha van gyors boot menü, kiválasztod a pendrive-ot hogy onnan bootoljon.


Bejön a Windows 10 telepítő és végigkattintod és ha SSD-vel veszed a gépet, akkor nagyon hamar fent lesz 10 p.


Ennyi.

2017. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ja és azt azért tudd, hogy a telepítéskor be kell írd a termékkulcsot. A b verzió amit nem javaslok, az az activator, de ezt nem tudom hogyan működik....


Vedd meg a Windows 10 szerintem, de te tudod.

2017. jún. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Így is épp hogy belefog férni a laptop a keretembe sajnos arra már nem futná :( De nagyon köszönöm a gyors választ :)
2017. jún. 19. 21:45
 4/5 tabaki ***** válasza:
77%
De kár, hogy még nem találták fel a linuxot...
2017. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed Windows-os laptopra, miért nem veszel egy normális Linuxos darabot? Dell és HP is árul teljesen jó Linux rendszerrel szállított gépeket (Dell pl Ubuntut rak rá), tökéletesen használható és még vírust sem kap. Százszor jobb, mint a Win10.
2017. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!