Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » BitTorrent nincs feltöltés,...

BitTorrent nincs feltöltés, megoldás? (többi lent)

Figyelt kérdés

Üdv


A BitTorrent nél amikor még tölti le a törrentet addig van 1-2 KB/s es feltöltésem (ami nem tudom miért ilyen kevés mert lehetne 5 MB/s is), de mikor már le van töltve a torrent és Seed et ír, nincs semmi feltöltési sebességem. Most egy torrentből letöltött 3,9 GB t és feltöltött 4,5 MB t. És ez minden torrentél így van akármelyik oldalról töltöm le. A letöltés után, mikor már nincs feltöltési sebességem, akkor egy peer t sem ír.


A port nyitásomról:

A BitTorrent azt jelzi, hogy oké a port és a routerben is port forwardolva van, de akármelyik internetes oldal ami azt nézi, hogy a port nyitva van e azok azt jelzik, hogy nincs nyitva.


Valaki tudna valami megoldást?


UI: A letöltési sebességem általában normális.



2017. júl. 1. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert senki nem tölti tőled az adott cuccot. Ez ellen nem tudsz mit tenni, nem kényszerítheted az embereket, hogy töltsenek le dolgokat, ami nem kell nekik.
2017. júl. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De minden torrentnél hogy, hogy ez van? Azért 1-2 nél legalább kellene lenni feltöltési sebességem nem?
2017. júl. 1. 18:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég valószínűtlen, hogy minden torrentet próbáltál. Több százmilliárd van, előbb meghalsz végelgyengülésben, minthogy a töredékét megpróbálnád.
2017. júl. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értsd jól... Az összes olyan torrentnek, amit már megpróbáltam, nincs feltöltési sebessége a letöltés után.
2017. júl. 1. 18:35
 5/9 A kérdező kommentje:
A következpkben más válaszolók válaszára tartok igényt és nem a kedves 1 es válaszolóra
2017. júl. 1. 18:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor én is leírom. te megint tipikusan az a kérdező vagy akinek ha nem tetszik a válasz el sem hiszi.

Azért nem seedelsz mert nem kell a cucc másnak. Én is szoktam tölteni, nálam sincs másképp. Ezért van sok helyen a seedben tartott idő megkövetelése és nem a 1.0-ás visszatöltés mert az sokszor nem lehetséges. Ha elhiszed, ha nem...

2017. júl. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ok, köszönöm 6 os
2017. júl. 1. 18:44
 8/9 Hominida ***** válasza:
A letöltéskor azért van kimenő forgalmad, mert a letöltött paketekre mindig kimegy egy visszaigazolás is. Igaz, hogy ha nincs leechered, akkor nincs feltöltés, de ha a port forward nem teljesen biztosan jó, akkor az megakaszthat. Viszont vannak rossz torrent kliensek, kísérletképpen megnézhetsz valami mást, és abból is egy régi verziót.
2017. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
45%
A torrentezés az olyan retró dolog már.
2017. júl. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!