Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Star Wars: Battlegrounds /...

Star Wars: Battlegrounds / Clone Campaignes-ben pályacsinálás - create scenario?

Figyelt kérdés

Szóval az lenne a gondom, hogy mikor megcsinálom az egészet, beállítom a Playereket és a Diplomacy-bam is beállítom kölcsönösen a szövtségeseket, és elindítom (Test), nem érvényes azokból a szövetségekből, kb csak fele. Szóval volt olyan, hogy én és a ,,szövetségesem" ellenségek lettünk a játék kezdetekor, noha nem úgy állítottam be, de a két ellenségem meg szövetséges maradt.


Igen, Hard-ra van állítva a nehézség, és tudom, hogy Random Game-ben ilyenkor azzal nehezít, hogy a szövetségesen ellenem fordul.

De könyörgöm, ha beállítom szépen, és még úgy is próbáltam, hogy Random Game -> Scenario, és beolvasom az általam készített pályát, és benyomom a Lock Teams funkciót, és még ki is jelölm újból hogy ki kivel legyen, bár a játékban ugyan ez a konfig volt megadva, még akkor is ellenem fordul a szövetséges.


Aki tudja miről beszélek, ismeri a játékot cska az válaszoljon.

Én kb 5-6 éves korom óta játszom ezt a játékot, most 20 vagyok. Van benne egy kis tapasztalatom, de most jutottam oda el, hogy pályát és campaign-t is gyártsak magamnak, embereknek...


Így ha esetleg valaki eltudja magyarázni a Map Editorban a Triggers fület, vagy hogy hogy időzítsünk üzenetet és társai, akkor annak is örülnék.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2017. júl. 5. 13:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!