Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertek olyan programot,...

Ismertek olyan programot, amellyel egy átlagosvideóból nagyon profi 60 fps- es videót lehet konvertálni?

Figyelt kérdés

Láttam youtube-on is csomó olyan videót, amely nagyon szépen, folyamatos képkockákkal van besűrítve és érdekelne engem is az esetleges program.


itt egy link példának hogy mire gondolok https://www.youtube.com/watch?v=0BHj5jG6u-U



2017. júl. 10. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem 60 fps-ben van eleve rögzítve, akkor nincs az a program, ami plusz képkockákat tudna hozzáadni. Tehát nincs ilyen.
2017. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
Mér', a Twixtor megszűnt?
2017. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
red NEXT én is azt gondoltam, de régi, amatőr videókat dolgoznak fel 60 fps képkocka sűrűségben, a leggagyibb minőségű videókat is írtó jól megcsinálják, de direkt linkeltem is a kérdésemben. (megjegyzem, amit linkeltem, ott azon a csatornán szinte csak olyan tartalom van, ami ertedetileg nem is hd volt, nem hogy 60 fps és remekül meg van oldva)
2017. júl. 10. 17:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne beszéljetek már hülyeséget. Twixtor, na persze. :)

Csak jelezném, hogy a 50-es, 60-as években amerikában minden felvétel (szinte) 60 fps-hez közeli képkocka sebességgel készült. Még akkor is ha a kép maga fekete -fehér volt.

Higgy nekem, nincs ilyen program ! :)

2017. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

motion interpolation, ez a technika neve: [link]


Ma már minden értelmesebb okostv tudja hardware-ből, sw-ből pedig minden értelmesebb videoszerkesztő és lejátszó.


Én a magam részéről avisynth-et szoktam erre használni, mert az nagyon tuningolható, h mit merre. Itt egy példa: https://www.youtube.com/watch?v=_CSqZpNrxls

2017. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:D
2017. júl. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!