Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Driver hiba. Segetetek? Adok...

Driver hiba. Segetetek? Adok zöldet!

Figyelt kérdés

A gèpem a win 8.1 valamint a 10-es rendszerre van a driver CD. Nekem 8/10 jó volt driver ügyekbe de egypár játéknak a Win7 kell ezért most Windows 7-et raktam fel de a net driver fel is ment nehezen a többi nem. A windows nem ismeri fel a vidi kártyát (R5 M230). USB (egér) se jó. Ha valaki tud megoldást azt kommentbe irja le köszönöm. Amugy telefonról irok bocsi a helyesirásért.



Laptopom az Asus X552we-sx036d



2017. júl. 10. 22:57
 1/8 A kérdező kommentje:

Win7 pro x64


de a laptop többi adata:

E3-6110 4 mag

4GB ram

R5 M230 1GB


Tudom nem erős de nem ez a lényeg

2017. júl. 10. 23:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Windows+R > mmc devmgmt.msc > Itt a nem működő hardverekre jobbklikk > Illesztőprogram frissítése > Vagy a neten keresel vagy a CD-t rakod be és azon keresel drivert
2017. júl. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erre nem is gondoltam zseni vagy megy a zöld de majd megprobálkozok mert itt az este és leirom hogy jó vagy nem :D
2017. júl. 10. 23:14
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Pendrive-omon van egy progi.. Driverbooster.. ez leszed és megtalál minden drivert és letölt :) (csak a legvégső esetben használom, ha máshol nem találom )
2017. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 coopper ***** válasza:

Szia.


Drivert a számitógép gyártójának honlápjáról töltünk le ha nincs meg géphez kapott driver CD.


A másik megoldás a driver keresés hardver azonositó alapján : https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..


Sok sikert.

üdv.

2017. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a VGA Driver minden elindult csak egy nagy baj van. Az USB nem müködik az egeret bedugom nem megy de pendrival is ez a helyzet. Gyors én nagyon jó windows csak ez a baj. Milyen Drivert telepitsek (?) mert a neten egy drivert se találtam ami jó lett volna. ASUS X552WE USB Drivernek kerestem erre egy chargert talált nem volt jó. Segitséget köszönöm előre is.
2017. júl. 29. 08:24
 7/8 coopper ***** válasza:
Drivert csak hardverazonositó alapján lehet pontosan keresni, az előző hozzászólásomban lévő linken meg tudod nézni, hogyan lehet egy eszköz hardverazonositóját megkeresni, ha megadod a hardverazonositót, megpróbálok drivert keresni hozá.
2017. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt nagyon megköszöném adtam zöldet. Arra a hozzászolásra is mindjárt megprobálom :)
2017. júl. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!