Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » IOS 11 Béta visszaállítás hiba?

Kisssss kérdése:

IOS 11 Béta visszaállítás hiba?

Figyelt kérdés
sziasztok miért van az hogy fel raktam az aios 11 béta2 verziót és működött normálisan pár napig utánna lassult akadt,és letöltöttem a IOS 10.3.2 legfrisebb rendszert dfu modba helyeztem a telefont kérte hogy dugja rá az itunes ra és elkezdte telepiteni amikor végig megy a csik ki irja valami probléma akadt és ujra kéri a itunes ra hogy dugjam rá
2017. jún. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb végtelen találat van ezekre googleben. Ha már a fejlesztői bétát pakolgatod tök fölöslegesen a telefonodra akkor vedd a fáradtságot és olvass utána.

A lassulásra pedig csak annyit h a béta nem mindennapi használatra van hanem alkalmazásfejlesztésre és tesztelésre.

2017. jún. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"sziasztok miért van az hogy fel raktam az aios 11 béta2 verziót" Mert egy pancser vagy azért van. Csak egy pancser tesz fel egy bétát egy több százezer forintos készülékre. Béta=Bugos szoftver. Szerinted az a jó a telefonodnak ha kifagy? Nem normális aki egy több száz ezer forintos készüléken béta szoftvert futtat, kivéve persze ha fejlesztő vagy tesztelő akik ezért kapják a fizetésüket. A jó isten se tudja, hogy milyen gondokat okozhat a béta szoftver, ezért hívják bétának, mert tele van hibákkal.
2017. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is visszaállítottam a bétát, elég sz@r, na de majd meglátjuk Szeptemberben :P


Én így állítottam vissza: (Mac-felhasználó vagyok, a Windows ettől eltérhet)


-Le kell tölteni az IPSW file-t (mivel nemtudom milyen iPhone-ról van szó, válaszd ki a neked megfelelőt) Innen tudod letölteni: [link]


-Csatlakoztatod az iPhone-t


-Megnyitod az iTunes-t (Mac-en alapból lent van, Windows-on le kell tölteni)


- iPhone visszaállítás gombra az Alt+kattitással kattints :D (Windows-on nem tudom melyik gomb, lehet, hogy ott is az alt lesz a jó)


-Itt kiválasztod a letöltött IPSW filet, rányomsz, hogy visszaállítás, és el is kezdi.


Ennyi :D Nekem így sikerült :D

2017. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírási hibákért gyorsan írtam angol billetyűzeten :D :P
2017. jún. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem köszönöm már megoldottam a problémát egyébként az volt a probléma hogy ios11 béta 2 nél nem engedi vissza rakni egyből 10.3.2 re hanem ios 11 béta 1 re és ugy rakhatod vissza erről magyar vidó is van köszi a válaszokat :)
2017. jún. 30. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!