Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi hiányzik ebből a javascript...

Mi hiányzik ebből a javascriptből?

Figyelt kérdés

[link]

Betettem ezt a scriptet ezen html tag-ek közé, de nem működik, fehér oldalt kapok:

<script type="text/javascript" src="Clixgrid_ads.user.js"></script>

A script hivatása az volna, hogy automatizálja a napi 30 darab kézzel kézzel kattintandó hivatkozásnak a megnyitását.

A scriptből azt kiveszem ami rendkívüli pozitívum, hogy nem időzítve van, hanem a "pipa" kép megjelenése után lépne tovább.

Az oldalnak a hirdetési idő megtekintése alatt fókuszban kell lennie.

Mi lehet a probléma?

A scriptben ha jól sejtem valahová be kéne írni az userID-t is? Ha igen, hová?

Bejelentkezve egy leklikkelt mező ezt a hivatkozást nyitja meg, a végén szerepel az userID, előtte a mező pozíciója:

[link]



2017. jún. 8. 00:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam ki clixsensén, de ezt nem kell script tagbe rakni, hanem fel kell rakni egy userscript kezelő bővítményt (firefoxhoz greasemonkey, chromehoz tampermonkey), majd berakod eztva scriptet és megnyitod clixsensét, és látni fogod hogy kattintgat a script
2017. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a válaszod.

Operára feltettem a Tampermonkey-t, bár nem akar működni.

[link]

Figyelmeztetéseket találok, illetve ennek hogyan kéne futnia, a webcím megnyitásakor automatikusan?

2017. jún. 8. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!