Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gamer rémálom. Van még remény?

Gamer rémálom. Van még remény?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Szó szerint semmivel nem tudok jászani. Folyamatosan kidob a gép. lefagy játék de legjobb esetben is másodpercekre eltűnik a kép aztán vissza. Függetlenül attól h viszonylag újjabb pl : far cry primal vagy korábbi pl: borderlands 2. Próbáltam orvosolni a dolgot frissítettem minden létező dolgot amit csak lehet driverek dirext x stb.. de semmi.. szervízbe is voltam. Windows 10 és egy monitor társaságában jöttem ki de ez sem segített.. szervízbe nem akarom vissza vinni mert csak zsákbamacskáznak a pénzemen de mást nem csinálnak.. ha valaki tudna segíteni annak nagyon örülnék..


CPU :Intel core 2 Quad Q6700 @ 2.66Hz

GPU : Radeon RX 550

Ram : 8 Gb

OS : windows 10 ( 64bit )

Táp : zalman ZM 500 -LE

SSD : van bőven

Alap lap : Asus P5G41T-M LX


2017. júl. 21. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hőfokok terhelés alatt? Pl. Aida64 Stresszteszt mindent bepipálva.
2017. júl. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mármint elindítod a stressztesztet (mindent bepipálva) és járatod kb. 4-5 percig. Hadd forrósodjon, mintha játékban lennél.
2017. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Korábban mentek ezek a játékok? Hogy kezdődött - egyik pillanatról a másikra, vagy fokozatosan lassult?


/Kölcsön táp - kipróbál, kölcsön VGA - kipróbál..../

2017. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötletet. letöltöttem, bepipáltam mindent . 9 percig járattam. 60 fok volt az átlag. a max pedig 64 fok.
2017. júl. 21. 21:59
 5/13 A kérdező kommentje:
a far cry primal- már alapból így kezdte akkor figyeltem fel rá.. viszont akkor a többi még működött.. azután vettem a jelenlegi vidókártyát mert arra gyanakodtam hogy gyenge. azután már semmi nem működött azt hiszem .. felraktam olyan játékokat is amiket már régebben kipörgettem de azok sem futnak
2017. júl. 21. 22:02
 6/13 A kérdező kommentje:
nem volt semmi vas kölcsön az egyetlen ami cserélve lett a videokártya.. előtte ment a GTA 5 kártya csere után már ugyan azt csinálta mint most minden játéknál .. kidob az asztalra megfagy, hang van. előfordul hogy 1 percig se tudok játszani de van amikor 40 után jön .. ki kell jelentkeznem majd vissza .. más korábbi játéknál pedig crash-el elmegy a kép vissza jön megint crash és ez két percenként ismétlődik.
2017. júl. 21. 22:06
 7/13 A kérdező kommentje:
ja és még egy érdekes dolog amit egyszerűen nem tudok hova tenni.. ma elindítottam a videokártya telepítő cd-t. telepítés után a gép 3x újraindult majd tönkre ment az egyik helyi lemez .. szerencse hogy 4 van.
2017. júl. 21. 22:19
 8/13 anonim ***** válasza:
De végül a driver fent van?
2017. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mielőtt az új videókártyát beszerelted, az előző driverét letörölted?
2017. júl. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen igen... minden tesztet lefuttattam.. fizikailag semmi gond nincs a géppel.. most úgy döntöttem h kap a BIOS egy frissítést de előtte nullára lesz törölve a gép .. partíció driver szoftver minden az alapoktól indul majd.
2017. júl. 22. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!